V čom je kameň s nápisom špeciálny?

Personalizovaný darčekový predmet prispôsobíte záujmom toho, koho chcete obdarovať. Je to veľmi jednoduché, a zároveň to prezrádza, že vám na danej osobe skutočne záleží. Čokoláda, bonboniéra či kytica kvetov sú klišé, ktoré každý podvedome očakáva. Ak chcete ľudí šokovať, darujte im niečo s hlbším významom. Niečo, z čoho sa im rozbúši srdce a pomyslia si o vás: “Fíha, ten naozaj vie, ako ma dostať.” 

 Kameň s nápisom si môžete vystaviť na poličke alebo ho zavesiť na stenu, to už je na vás. Takto budete mať krásnu spomienku vždy nablízku. Je to originálny darček a vaši blízki ho ocenia. 

Povedzte to kameňom

Že vraj kamene nerozprávajú. Dovolíme si nesúhlasiť. Minimálne naše kamene rozprávajú.
A rady. Síce menej, ale ako sa vraví, menej je niekedy viac. Rozumná myšlienka povie viac než tisíc slov povedaných bez rozmyslu. Snažíme sa, aby ceduľky s nápisom na našich darčekových kameňoch rozprávali práve toľko, koľko je potrebné. Snažíme sa krátkymi trefnými vetami udrieť klinec po hlavičke. 

 Dajte vašim blízkym najavo, že vám na nich záleží. Môžete ich potešiť nejakou ich obľúbenou hláškou, citátom ich zbožňovanej celebrity alebo všeobecnou múdrosťou.
S elegantnou drevenou ceduľkou sa bude prvotriedny mramor vynímať kdekoľvek, kam ho umiestnite. Ideálne na stenu. 

Farby

Na výber máte z niekoľkých farebných variácií. Farbu kameňa môžete zladiť s interiérom vášho domu či domu toho, komu ho darujete, alebo vybrať farbu, ktorú má najradšej. Štandardný biely kameň môžete nahradiť luxusným mramorom. S ním posuniete latku ešte o level vyššie. V ponuke je červený, zelený, čierny, modrý a žltý mramor. 

 

95% tovaru skladom

Väčšinu produktov vyrábame na zákazku. Objednaný produkt vyrobíme, spracujeme vaše venovanie a expedujeme v čo najkratšom čase.

Zákaznícka podpora 24/7

Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku.