Kytice, čokolády, poukážky na kúpu oblečenia, pozvania na večeru... Ak ste sa ocitli v životnej situácii, kedy ani vám nenapadajú iné darčeky, len takéto neoriginálne zaužívané alternatívy, pravdepodobne sa cítite celkom zle. Na jednej strane chcete svoju blízku osobu obdarovať niečím skutočne originálnym, no na strane druhej si uvedomujete, že daná osoba už všetko má a len ťažko dokážete nájsť niečo skutočne unikátne.

Mnohí ľudia začnú v snahe o originálny darček nakupovať rôzne drahé veci, ktoré síce obdarovanú osobu potešia, no v skutočnosti nie sú až tak originálne. Vy tak prichádzate o veľa peňazí a v konečnom dôsledku aj tak nedávate nič prevratne výnimočné. Našťastie, aj v takejto beznádejnej situácii existujú východiská. A jedno z nich vám predstavíme práve teraz!

Kameň ako dar?

Keď sa povie kameň, len málokomu napadnú spôsoby, ako ho darovať. Nuž, my ich tu máme pre vás hneď niekoľko. Zaujímavým darčekom môžu byť napríklad personalizované kamene s odkazom. Jedná sa o kamene v niekoľkocentimetrovej veľkosti, ktoré majú na svojom povrchu textový odkaz. Voliť môžete predpripravené texty v štýle „Ľúbim ťa“, „Pre mamičku“ a podobne, prípadne si môžete navrhnúť text podľa vašich predstáv. Takéto kamene nájdete v našom e-shope. Sú večným originálnym darčekom, na ktorý obdarovaná osoba rozhodne nikdy nezabudne!

Z ďalších výnimočných kamenných darčekov môžeme spomenúť napríklad kyvadlá a náramky zo vzácnych kameňov, či selenitové lampy a svietniky, ktorým sú dokonca pripisované rozličné magické účinky a schopnosti vyháňať zlú energiu z nášho okolia.

Tak neváhajte, vystúpte z radu nudnej konvenčnosti aj vy a darujte originálny kamenný darček, ktorý vyčarí úsmev na tvári. A to nielen pri darovaní, ale pri každom jednom pohľade na neho. Navždy!  

95% tovaru skladom

Väčšinu produktov vyrábame na zákazku. Objednaný produkt vyrobíme, spracujeme vaše venovanie a expedujeme v čo najkratšom čase.

Zákaznícka podpora 24/7

Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku.