Možno sa pýtate, kto vlastne sme a prečo sme sa rozhodli špecializovať práve na výrobu a predaj originálnych kamenných darčekov. Naša firma Datatrade začala tak trochu netradične, na trhu sme síce už od roku 2006, no spočiatku sme sa venovali poskytovaniu elektronických služieb samospráve na portáli obce.info. Áno, vieme, od predaja kamenných darčekov to už nemôže byť vzdialenejšie...

V roku 2019 sme sa však rozhodli venovať tomu, čo nás osobne bavilo najviac, teda ručnej práci a výrobe zaujímavých darčekových predmetov. Založili sme portál Handiwork, v rámci ktorého sa mohli tvoriví ľudia venovať tomu, čo ich baví. Táto oblasť nás zaujala natoľko, že sme sa rozhodli spustiť aj náš terajší e-shop Osobnydarcek.sk. Motiváciou ku tomuto kroku bola aj skutočnosť, že napriek obrovským možnostiam modernej doby sme si uvedomili, že na internete je naozaj ťažké zohnať originálne osobné darčeky.

Rozhodli sme sa zamerať práve na kamenné darčeky, keďže tie sú nielen originálne, ale majú aj obrovskú symboliku. Vyjadrujú večnosť, odolnosť, či pevné puto. Dokonca, niektoré kamene majú aj magické účinky. Ako príklad môžeme uviesť Selenit. Ten dokáže vyčistiť priestory vášho obydlia od negatívnej energie a zaplaviť ich pohodou a čistotou. Selenit zároveň prehlbuje vedomie a často sa využíva aj pri meditácii.

V našom e-shope nájdete okrem selenitových lámp a svietnikov aj kamenné gule na veštenie, kyvadlá a náramky zo vzácnych kameňov, alebo naše originálne personalizované kamene s odkazom, ktoré môžete použiť ako originálny darček. Personalizované kamene s odkazom vyrábame z umelej keramickej hmoty, ktorá však disponuje pevnosťou a odolnosťou porovnateľnou s prírodným kameňom. Máme pre vás predpripravené texty, alebo si môžete navrhnúť svoje vlastné.

Veríme, že na našich stránkach nájdete aj vy to, po čom túžite a obdaríte seba, alebo svojich blízkych originálnymi kamennými darčekmi, ktoré spravia obrovskú radosť a vydržia naveky!

Tím Osobnydarcek.sk

Žiadna položka

95% tovaru skladom

Väčšinu produktov vyrábame na zákazku. Objednaný produkt vyrobíme, spracujeme vaše venovanie a expedujeme v čo najkratšom čase.

Zákaznícka podpora 24/7

Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku.